KİRALAMA: Memnuniyetiniz bizim için ilk sıradadır.Size her konuda yardımcı olacak site yöneticimiz site dahilinde ikamet etmektedir.Böylece ihtiyaç halinde isteklerinizi iletebileceğiniz kişinin her an yanı başınızda olması sağlanmıştır. Ayrıca sizlerin ‘EN AZ AYRINTI’ ile karşılaşmanız için tüm genel giderler (yeşil alanlar, havuz, arıtma sistemi, villalar için gerekli tüm bakım ve onarımlar, site güvenliği, ortak alanlara ait enerji giderleri) tarafımızdan karşılanacak, sizden bir aidat talep edilmeyecektir.

Villalarımızdan Alanya, Side, Manavgat gibi turizm merkezlerine genel ulaşım araçları ile 30 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

SATIŞ: Tercihinizi ATAvilla Club’den bir villa satın almaktan yana kullanabilirsiniz. Villalarımız hazır betondan, kaliteli malzemeler kullanılarak ve tüm kontroller yapılarak inşa edilmişlerdir. İnşaat sırasında kullanılan betondan örnekler alınarak, beton kalitesi test edilmiştir. Fotoğraflarda gördüğünüz haliyle yeni olan villalarımızın periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Villanızda bulunmadığınız dönemlerde villanızın güvenliği sağlanmakta, elektrik ve telefon şirketleri gibi kurumlarla olan işlemleriniz site yönetimi tarafından takip edilmektedir.